تایتل قالب طراحی سایت سئو قالب بیان
شاید اینجا تنها جاییه که میتونم بلند بلند فکر کنم...


۳ مطلب در مهر ۱۳۹۷ ثبت شده است


-:

همسرش شهید حججی میگفتن  بار اول که از سوریه برگشت من دیدم هرچی باهاش صحبت میکنم یه چیز دیگه جواب میده مثلا من میگم چطوری خوبی؟ اون میگف اره منم دلم براتون تنگ شده. و صدای تلوزیونم خیلی زیاد میکردن . بعد اون شب مهمونی دادن بخاطر بازگشت حججی (بار اول) بعد ک مهمونا رفتن همسر شهید میبینه ک دست شوهرش قرمزه و موهای دستش سوخته آستینش میزنه بالا و میبینه تا بالای دستش همینطور قرمز و مو نداره .

بعد گریه میکنه و از همسرش میپرسه دستت چیشده؟چه اتفاقی افتاده؟

و شهید حججی جواب میده: وقتی بهت میگم من لیاقت شهادت ندارم همینه. دقیقا باید تو تانک ما موشک بخوره اما من هیچیم نشه. 

[همسرش اضافه میکنه ؛ من همیشه صورت و چشم های محسن خیلی دوست داشتم و بهش میگفتم مراقب صورتت باش.]


شهید : تو اون لحظه که موشک خورد فقط به یاد حرفت دستم گرفتم جلو صورتم . دستم حرارت دید. و یکمم گوشم سنگین شده. اما مهم نیس.


بانوی شرقی ۹۷-۷-۱۹ ۵ ۱۰ ۶۹

بانوی شرقی ۹۷-۷-۱۹ ۵ ۱۰ ۶۹🔺می‌خریم تا کمیاب و گران شود❗️


🔹دیگر کشورها نمی‌خرند تا ارزان شود اما ما می‌خریم تا کمیاب و گران شود.


🔸کار به جایی رسیده که دیگر خشم و نهیب راه به جایی نمی‌برد و هیچ کس به هیچ کس رحم نمی‌کند.


🔹مردم در شهرهای مختلف مغازه به مغازه هجوم می‌برند و خرید می‌کنند تا از قحطی نیامده فرار کنند.


🔸یک روز به برنج فروشی‌ها هجوم می‌برند و برنج‌ها را گونی گونی در خانه‌ها احتکار می‌کنند و یک روز روغن، یک روز نوار بهداشتی و دستمال کاغذی و روز دیگر گوجه فرنگی.


🔹مشخص نیست که قرار است چه اتفاقی در این کشور رخ دهد؟ گویا دیگر بنی‌آدم اعضای یکدیگر نیستند و اگر دردی به فردی وارد شود دیگران می‌گویند : چه خوب که ما نبودیم!


🔸ما با دیگر کشورها خیلی خیلی متفاوتیم. آنها نمی‌خرند تا ارزان شود اما ما می‌خریم تا کمیاب و گرانتر شود.


🔹می‌گویند 23 سال پیش اولین تحریم گرانفروشی توسط مردم آلمان انجام شد. مردم آلمان به شدت مصرف شیر و لبنیات را برای سلامتی خود ضروری می‌دانند و حتماً در روز دو تا سه لیوان شیر مصرف می‌کنند اما پس از اینکه صنایع خصوصی و دولتی لبنیات کشور آلمان تصمیم به افزایش قیمت گرفتند مردم آلمان به طور کاملاً خودجوش و مردمی به مدت 14 ماه لبنیات و مخصوصاً شیر را از سفره‌های خود حذف کردند تا اینکه صنایع لبنیاتی با برگشت قیمت شیر به 14 ماه پیش از آن موافقت کردند.


🔸این مسئله در دیگر کشورهای دنیا هم شکل گرفت: آمریکایی‌ها تنها سه ماه تلفن همراه موتورولا را نخریدند تا قیمت به عقب بازگشت.


🔹گرانفروشی بلیت فوتبال در اسپانیا و تحریم فوتبال توسط مردم تنها دو ماه رخ داد و پس از آن قیمت‌ها برگشت.


🔸گرانفروشی شیر در برزیل تنها 9 ماه به طول انجامید و پس از آن قیمت‌ها شکست.


🔹اما در کشور ما در یک دقیقه، شش میلیون نفر خواهان خرید از شرکت سایپا بودند. اگر هر نفر 25 میلیون تومان بخواهد در این شرکت هزینه کند، می‌شود 150000 میلیارد تومان.


🔸با این مبلغ می‌شد در یک سرمایه‌گذاری بسیار سودآور سهام بسیاری از شرکت های بزرگ جهان را خرید.


🔻به راستی ایراد از اقتصاد به تنهایی است یا فرهنگمان هم ایراد دارد؟ وقتی در زمان جنگ در جبهه‌ها جوانان داوطلبانه بر روی میدان مین پا می‌گذاشتند و گروهان دسته می‌شد تا معبری باز شود در تهران و دیگر شهرها در زمان بمباران می‌گفتند: خدا را شکر که موشک بر روی خانه ما فرود نیامد و این تفکر کماکان وجود دارد. مردم می‌گویند اصل این است که ما زنده باشیم؛ همسایه کارگرمان به ما چه؟


بانوی شرقی ۹۷-۷-۰۶ ۴ ۸ ۷۶

بانوی شرقی ۹۷-۷-۰۶ ۴ ۸ ۷۶


چندین ماه بود که تصمیم داشتم لپ تاپ بخرم و یکم پولام پس انداز کردم دیشب این سایت دیدم پیش خودم گفتم خوب خوبه یه ۲ تومنی کار منو راه میندازه چون کار خاصی نمیخوام باهاش بکنم فقط با برنامه های آفیس و فیلم و موزیکش کار دارم با همین افکار خوشبینانه رفتم دم مغازه که لپ تاپ قسطی بردارم (حالا فک نکنید وضعم توپه ) گفت از ۳۷۰۰ ت تا ۲۰ میلیون دارم چه قبمتی میخواید گفتم از اون دوتومنی هاش :/ (البته تو دلم هااا) بعد گف باهاش کار طراحی و نقشه کشی اگه میخوای انجام بدی ۶ ت به بالا بدردت میخوره :o گفتم نه کارای عادی گف ۴/۵ خوبه برات :| بعد گفتم کامپیوتر خودم بفرشم ندیده و نشناخته گف ۲۰۰ الی ۴۰۰ :\\\
به محض بیرون اومدن از مغازه عاشق کامپیوتر خودم شدم و تصمیم گرفتم یک سری ایرادات جزیش برطرف کنم و باهم زندگی سر کنیم :)
یه سیم HD AUDIO میخواد که صدای جلوی کیس فعال کنم و یک تعویض ویندوز و ویرووس کش ^-^
ویندوز بنظرتون 7 خوبه یا10؟
ویرووس کش قوی و خوب چی سراغ دارین؟ یک فرد با تجربه ای MALWAR بهم پیشنهاد کرده نظر شما چیه؟

نتیجه اخلاقی : هرچی دارید دو دستی بچسبید :]
والا اگه من ۴/۵ پول داشتم میرفتم یه ماشین سبک میخریدم هی پول اتوبوس ندم.... ( و تا چند ساعت بانو به غرغرهایش ادامه میدهد!)
تو شوکم هنو -_-


بانوی شرقی ۹۷-۷-۰۵ ۴ ۲ ۷۴

بانوی شرقی ۹۷-۷-۰۵ ۴ ۲ ۷۴